Çingene Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Çingene Büyüsü Nasıl Anlaşılır? yazımızda karanlık Çingene Büyüsü‘nün etkileri ve gelişimini inceleyeceğiz. Kötü amaçlı bir Çingene Büyüsü’nün kurbanı olduğunuzdan mı şüpheleniyorsunuz? Sizler için bu büyünün belirtilerini aşağıda inceledik.

Çingene Büyüsü’nün Ön Belirtileri

Karanlık amaçlı Çingene Büyüsü’nün ilk etkisi kişinin maddi dünyasında kendini gösterir. Genellikle varlıklı kişilere kıskançlıkla yapılan bu büyünün kurbanı olan kişi, çalışkansa tembelleşir, tutumluysa savurganlaşır. Kişi, öncelikle iş dünyasında sahip olduklarını teker teker kaybedecek ve parasal anlamda çökecektir. Kötü niyetlerle gerçekleştirilen Çingene Büyüsü etkisindeki kişiler genellikle iflas ederler, ya da işlerinden uzaklaştırılırlar (kovulma vb.)

Maddi kayıpları manevi kayıplar izler. Büyünün yapıldığı kişi çok inançlı bir kimse bile olsa tevhidinde gözle görülür bir azalma olur. Üzerinde koruma büyüsü ya da koruma vefki olmayan bir kimseye bu büyü yapıldığı halde en dindar kimseler bile Allah’a şirk koşacak hale gelirler. Bunun nedeni Şeytan ve onun kölelerinin bu kimseyi kötü yola düşürme çabasıdır.

Bu iki etmen tamamlandıktan sonra zaten kaybettikleriyle arafa girmiş olan kimsenin bütün iyi karakter özellikleri birer birer kaybolur. Sakin kimseler öfkenin kurbanı olurken, neşeli kişiler bunalıma girer. Namuslu kişiler şehvete köle olur. Az yiyen ve şükreden kimseler doyumsuz bir oburluğa kapılır. Cömert kimselerin gözü para hırsıyla döner. Çalışkan kimseler tembelleşir. Bağışlayan kişiler öfkeyle ne yaptığını anlamayacak hale gelir. Nazik, iltifatlar yağdıran iyi yürekli kişiler bir anda en fakirin ağzındaki lokmayı kıskanacak hale gelir. En alçakgönüllü kişiler en kibirli hale gelir.

Çingene Büyüsü Nasıl Anlaşılır: Son Safhalar

Bütün bu özellikler aynı zamanda Yedi Ölümcül Günah’ı tamamlar. Kişi İblis’in bütün karakteristik özelliklerine haiz hale gelmiştir. Bu aşama tamamlandıktan sonra Çingene Büyüsü’nün karanlık halinden bu kişiyi kurtarmak mümkün olamayacaktır. Ancak ailesi ve yakınları kendilerini bekleyen kıyametten hala kurtulabilirler. Bu aşamada evli kimselerin ilişkisi genellikle aldatma ile biter. İş ortaklıkları ise para kaçırma gibi tatsız nedenlerle bozulur. Bu aşamada büyünün etkisinde olan kişi sizleri tekrar tuzağına çekebilmek için yalandan pişman olduğunu dile getirebilir. Aldanmayınız. Artık o tanıdığınız, sevdiğiniz kişi yok.

Bu aşamada ilişkinizi sürdürmeye inat ettiğiniz durumda büyünün etkisi size de geçmeye başlayacaktır. Önce sözlü ve duygusal şiddete maruz kalacaksınız. Sürekli size apaçık yalanlar söylenecek, kandırılacaksınız. Duygusal açıdan çöküntüye uğrayabilirsiniz. İşin boyutları fiziksel ve cinsel şiddete kadar ilerleyebilir. Evleri ayıramıyorsanız bile aynı odada uyumamanız faydanıza olacaktır. Bütün bu belirtileri yaşadıysanız acilen kendinizı ve birincil dereceden kan bağınız olan yakınlarınızı bu büyüden kurtarmalısınız. 

Altıncı safhada büyünün etkisinde olan kişi tekrar yüzünü göremeyeceğiniz şekilde, adeta cehennem olur gider. Bu noktadan sonra hayatınızın iplerini tekrar elinize alabilmek istiyorsanız üzerinizdeki büyüyü bozdurmuş olmanız gerekir. Aksi takdirde sizin de içinizin çürümeye başlaması ve bunalımlar yaşamanız an meselesi olacaktır.

Çingene Büyüsü konusunda nam salmış medyumlardan olan Medyum Emrullah Abla’mız, sizlere hatırlatmak istiyor:

“Çingene Büyüsü iki kollu bir büyüdür. Bir kolu dipte bir kolu göktedir. Kara büyüyü zamanında göçebe gezen Çingene kadınları ya kıskançlıktan ya da kendilerini savunmak için yapmışlar. Benim genlerimde de yapan kadınlar olduğundan eminim, bazı geceler kabuslarımda yaptığımı görüyorum. Ancak benim atalarıma gelin gelen Çingene hanımefendi (ki annemin annesi, yani ninemdir) gibi İslamı benimseyen yahut Hristiyan olan kadınlara bu büyü yasaktır. Biz Çingene Büyüsü’nü ancak iyi niyetlerle yaparız. Benim adım çıkmış biraz bu konuda, yıllardır isterler bu kanlı Çingene Büyüsü’nü. Herkes bilsin ki ben Şeytani Çingene Büyüsü’nü yapmıyorum, yapan da zaten lanetlenmiştir.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments