Çingene Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çingene Büyüsü nasıl bozulur sorusunu kısa ve öz bir şekilde yanıtlamaya çalışalım. Kötü amaçlarla gerçekleştirilen Çingene Büyüsü oldukça zor ve büyük fedakarlıklarla bozulmaktadır. Büyü bozulmadığı takdirde hedefi olan kişi ve kişileri yerle bir edinceye dek durmayacak bir lanettir. Bu büyünün bozumu için çok ciddi emek, sabır ve ilim gerekmektedir. 35 yılı aşkın tecrübesiyle Medyum Emrullah Abla, Karanlık Çingene Büyüsü çeşitlerini asla yapmadığı halde bozabilmiş çok az gerçek medyum dan biridir.

Sizlere bu büyünün etkilerini daha iyi anlatabilmek adına kara büyü bozan hocalar arasında nam salmış, gerçek medyum Medyum Emrullah Abla’mızla bir söyleşi gerçekleştirdik. Kendisinin aktarımları özetle aşağıdaki gibidir:

“Çingene Büyüsü nasıl bozulur?”, Emrullah Abla bir hikayesini paylaşıyor…

“1990’lı yıllarda maalesef bana çok geç danışmış bir kızımın ailesini Kara Çingene Büyüsü’nün şerrinden kurtardım. Karşılığında çok büyük fedakarlıklarda bulunmam gerekti. Bu zavallı ailenin hikayesi şöyle: Koca, çok yakışıklı bir bey. Özal zamanlarındaki bollukla kendine bir tekstil atölyesi açmış, sonra onu bir fabrikaya çevirmiş. Eşi pek güzel, akıllı bir hanım, o da büyük bir firmada çalışıyor. Yemyeşil gözlü pırlanta gibi bir kızları var. Hepsi birlikte Yeniköy sırtlarında bir evde yaşıyorlar. Daha sonrasında benim kızım kendi asistanlarından birini eşi adına işe alıyor. Bu kötü kadın adama göz koyuyor ve kara büyü yaptırıyor.

Bana geldiklerinde işlem başlayalı 2 yıla yaklaşmıştı. Oğlumuz önce ciddi bir borcun altına girerek bu kadına Etiler’de bir ev açıyor, sonra kendisine bir tekne yaptırıp Boğaz’da turlar atmaya başlıyor. Kızımızın bu olanlardan haberi ancak borçlar nedeniyle evine haciz gelince oluyor. Kızımız önce boşanmak istemese de artık eşinin bambaşka biri olduğunu ona zor da olsa anlatabildim. O dağ gibi adamı 2007-2008 gibi tekrar gördüm, gözünden tanıdım. Afedersiniz fil gibi olmuştu, e haliyle batmıştı da. En marka takımlar giyen kalantor adam pespaye biri olmuş; ne ağzında diş var ne kafasında saç… Ortada çocukları da olsa adam yıllardır bunları bir kere aramadı bile. Kızımızı neyse ki bu ruhsal bunalımlardan ve maddi sıkıntılardan kurtardık. Ancak karşılığında ömrümden ömür gitti desem yeridir.”

Çingene Büyüsü Nasıl Bozulur? Medyum Emrullah Abla WhatsApp +905426144193

Özetle;

Çingene Büyüsü her ne amaçla yapılırsa yapılsın; yapılırken de bozulurken de işin ehli medyum hocalar ile çalışılarak gerçekleştirilmelidir. Tüm bu çalışmalar sürerken kişinin tevhidi ve sabrı en üst seviyede olmalı ve kendini danıştığı medyumdan daha çok Allah’a emanet etmelidir. Aksi takdirde şüphe, sabırsızlık ve vesvese ile hiçbir rahmani işlem sonuç vermeyecektir.

Elbette sonuç veren medyumlar uyguladıkları işlemler neticesinde sürekli olmasa da mucizevi sonuçlar yaratabilir. Fakat tüm rahmani işlemler ve rahmani işlem yapan hocalar mucize yaratacak diye bir kaide asla olamaz. İşleminizin sonucuna gösterdiğiniz sabır sizin de bu işe yaklaşımınızdaki hatayı ortaya çıkarır. Bu hata tanrı kulu bir medyumu ilahlaştırmanızdan geçmektedir ki; bu bir medyuma yüklenilmemesi gereken bir sorumluluktur.

Çingene Büyüsü nedir ve kimlere yapılır gibi soruların ve yaşanmışlıkların paylaşıldığı Medyum Yorumları kısmından daha da detaylı bilgi almak için lütfen Ana Sayfa altındaki yorumları kısmını okuyun.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments