Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çingene Büyüsü Medyum Emrullah Abla WhatsApp +905426144193

Çingene Büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsunuz. Şimdiye kadar yazılmış en tarafsız makaleyi sizin için yazdım. Çingene Büyüsü maharetli ellerde yapıldığı takdirde kesin sonuç veren büyü özelliği ile nam salmış bir geri döndürme büyüsüdür. Çingene Büyüsü, iyi niyetli ve kötü niyetli olarak ikiye ayrılır. Kötü niyetli Çingene Büyüsü’nü İslam ve Hristiyanlık mensubu medyumlar gerçekleştirmezler. Yazımızda öncelikle oldukça korkunç sonuçlar doğuran kötü niyetli Çingene Büyüsü’nü inceleyeceğiz. Daha sonrasında ise giden sevgiliyi geri getirme için yapılan Çingene Büyüsü’nü inceleyeceğiz.

Çingene Büyüsü’nü Kimler Yapabilir?

Hindistan’dan dünyanın dört bir yanına dağılan Çingeneler (Romanlar) anayurtlarından gelirken sihre ve büyüye olan yeteneklerini de yanlarında getirmişlerdir. Göçebe olarak yaşayan Çingeneler’in adlarıyla özdeşleşmiş çingene falı ve yaptıkları kesin sonuç veren büyüler yüzyıllardır anlatılagelmiştir. Efsanelerde kendilerine yer edinmiş Çingene Kadınları’nın yaptıkları büyülerin kalbinde Çingene Büyüsü’nde kullanılan kadim ritüeller yer alır. Tüm büyülerde olduğu gibi Çingene Büyüsü de alanında başarısını kanıtlamış medyum hocalarca gerçekleştirilmelidir; aksi takdirde istenmeyen ve oldukça kötü sonuçlar doğurabilecektir.

Özgür iradeye müdahele amaçlayan yapılan Çingene Büyüsü, yalnızca kan adağıyla yapılır. Bu büyüde, çingene soyundan gelen ve dinsiz bir kadının...

Karanlık Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır?

Özgür iradeye müdahele amaçlayan yapılan Çingene Büyüsü, yalnızca kan adağıyla yapılır. Bu büyüde, çingene soyundan gelen ve dinsiz bir kadının kanı kullanılır. Bunun sebebi Müslüman ve Hristiyan medyumların kötü niyetl, Çingene Büyüsü yapmak istememelerinden kaynaklanır. Bu büyünün hem yapımında, hem de bozulma aşamasında Çingene Kanı kullanılması şarttır.

Sarsıcı etkilere sahip olabilen bu büyü, kara büyüler sınıfındandır. Bu nedenle kara büyü yapmayan medyumlar bu büyüyü yapmayı kabul etmeyeceklerdir. Hem yapan, hem yaptıran hem de hedef alınan kişinin ruhunda derin yaralar açacak bu büyüden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. 

İyi Niyetli Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsüaşk büyüsümuhabbet büyüsügeri döndürme büyüsü ve koruma büyüsü şekillerinde yapılan Çingene Büyüsü’nü inceleyeceğiz. Bu işlem ile giden sevgiliyi geri getirmeevlilik kurtarma, evden gideni geri getirmeilişki düzeltme gibi isteklerinize çözüm arayabilirsiniz. Kara Çingene Büyüsü’nün aksine kişinin özgür iradesine tecavüz etmeyen bu işlem tam anlamıyla bir geri döndürme büyüsüdür.

Çingene Büyüsü yapılışında değişkenlikler gösterebilir. Ancak genel itibariyle göçebe yaşamış olan Çingeneler, baklagiller üzerine yazılar yazarak bu işlemi gerçekleştirmişlerdir. Bunun sebebi, Çingene kafilelerinin uzun yollar sırasında bozulmaması nedeniyle baklagilleri tüketmeyi alışkanlık edinmiş olmalarıdır. Aslına bakılırsa büyünün yapıldığı maddenin pek de önemi yoktur. Ancak geleneksel olarak genellikle bakla ya da kurufasulye taneleri tercih edilir. Dört bir yana yayılmış Çingeneler, cennetin dört ırmağını ve dağıldıkları dört ana yönü temsilen dört ve dördün katı sayıda bakla üzerine yazılar yazarlar. 

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü, muhabbet büyüsü, geri döndürme büyüsü ve koruma büyüsü şekillerinde yapılan Çingene Büyüsü’nü...

Yüzlerce yıl yaşayan, Çingeneler gibi kabul görmese de aslında pek bilge olan kargaların tüyleriyle bu yazılar yazılır. Müslüman Çingeneler Arapça, Hristiyan Çingeneler Rumca ya da Kıpti dilinde yazılar yazabilir. Bu yazıların hepsi aynı anlama gelir: büyünün yapıldığı kişinin adı. Baklalar büyünün yapıldığı kişiyi arzulayan kimsenin eline geçtiği günün gecesinde medyum Hüddam Daveti gerçekleştirirİşin bu noktadan sonrasında neler yaşandığı yalnızca medyum ve Hüddam arasındadır. Bu sır perdesini aralamak istemek yersiz olacaktır, çünkü Hüddam o andan sonra kendisine başka muhatap kabul etmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments