Çingene Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Çingene Büyüsü ne zaman etkisini gösterir? sorunuza cevap verebilmek amacıyla, iyi ve kötü niyetle yapılan Çingene Büyüsü‘nü mercek altına aldık. Yazımızın devamında iyi niyetle yapılan Çingene Büyüsü’nün de Karanlık Çingene Büyüsü’nün de ne zaman sonuç vereceğini okuyabilirsiniz.

Karanlık Çingene Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Kötü niyetle gerçekleştirilen Çingene Büyüsü, bütün gizli ilimlerde olduğu gibi adağın kabul görmesi durumunda kısa sürede kendisini belli etmeye başlayacaktır. Bu büyüyü yaptırmanız durumunda ilerleyen günlerde üzerinizde bir ağırlık ve pişmanlık hissetmeniz işten değildir. Geri tepme ihtimali çok yüksek olan bu büyü, sanıldığının aksine kolay bir büyü değildir. Karanlık Çingene Büyüsü’nü kolaylıkla yaptığını iddia eden kişilerden sakınılması sizler adına faydalı olacaktır. Çünkü bu işlem bizzat Şeytan ve onun emrindeki cinler ile ticaret ve dostluk gerektirir. Böyle ilişkileri olan bir medyumla iletişim kurmuş olmanız durumunda onun üzerindeki karanlık enerji size de geçecektir. Halihazırda bu tür bir işlem yaptırmış iseniz, vakit kaybetmeden koruma vefki ile donanmanızı ve yıldız yükseltme işlemi yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Çingene Büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorusunun cevabını veriyoruz. Karanlık amaçlarla gerçekleştirilen Çingene Büyüsü’nün etkisini göstermeye başladığı ilk anlardan itibaren büyünün hedefi olan kişi içten içe çürümeye başlayacaktır. Öyle ki, büyünün nihayete erdiği çok kez rüyalarda hedef alınan kişinin kurtlanmış vücudunun görülmesiyle anlaşılmıştır. Hatta bazı durumlarda ölümle bile sonuçlanabilir. Ancak ölüm görülmemesi durumunda bile büyünün hedefi olan kişinin hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır.

İyi Niyetle Yapılan Çingene Büyüsü Ne Zaman Tesir Eder?

Çingene Büyüsü’nün etkileri, Emrullah Abla’mızın da anlattığı şekilde hemen kendisini göstermeye başlayacaktır. Bu süreci daha kolay takip edebilmeniz adına sizler için bu büyünün gelişim sürecini madde madde sıraladık.

  1. İyi niyetle Çingene Büyüsü’nün ilk etkisi kişinin iç dünyasında kendini gösterir. Geri döndürme büyüsü olarak da yapılan Çingene Büyüsü’nün etkisi altına girmiş kişiler, kısa zamanda efsunlanacaklardır. Büyünün tesiri altında olan kişi, ilk zamanlarda sürekli sesinizi duyar gibi olur.
  2. İkinci aşamada kişi sürekli sizi rüyalarında görmeye başlayacaktır. Kişi her sabah kalktığında yanında sizi aramaya başlayacaktır. İçinden “Ah, eşim burada olsaydı…” diye geçirdiği çok olacaktır. 
  3. Üçüncü aşamada kişi içsel bir savaşa girecektir. İyi niyetle yapılan Çingene Büyüsü kişinin kendi iradesine müdahalede bulunmadığı için bu süreç kişinin ayrılıkta ne kadar ısrarcı olduğuna bağlı olarak değişebilir. Ancak sonuç değişmeyecektir. Kişi ne kadar kesin bir şekilde ayrılmış olursa olsun, eğer kalbinin sesini dinleyebilecek kadar bir kalbe sahipse sizinle iletişime geçmek isteyecektir. Bu bir mesaj, arama, yakınlarınıza sizi sorma gibi şekillerde gerçekleşebilir. Bu aşamada kişi sabırlı olmalıdır.
  4. Dördüncü aşamada kişi halen sizinle iletişim kurmamış ise de, örneğin sosyal medyada üstü kapalı şekillerde size mesajlar vermeye başlayabilir. Kişinin gözlerinin size aradığı bir şekilde size ulaşacaktır. Kişi ailesi ve en yakınlarıyla sizden konuşmaya başlar. Bu aşama bizlere kişinin sizin yanınıza dönmek istediğini ve akıl aldığı kişilerden bu konuda kendisini desteklemelerini istediğini gösterir.
  5. Bu nokta, mutlu sondan önce işlemin vereceği sonucun uzun sürmesi adına yaşanan son dönemeçtir. Bu aşamada kişi size karşı yaptığı hataların tek tek farkına varacak, etrafından aldığı görüşlerle de pişmanlığı her geçen gün kat kat artacaktır.
  6. En son altıncı aşamada, kişi size yaşattıklarından bin pişman şekilde ayaklarınıza kapanacak ve sizi tekrar terketmemek üzere yanınıza dönmek isteyecektir.

Özet

Bütün bu süreçler genel itibariyle herkeste bu şekilde gerçekleşse de, kişinin üzerinde farklı büyülerin tesirinin olması bu süreci uzatabilir. Bu büyü rahmani bir işlem olduğundan dolayı, kişinin özgür iradesine müdahale etmeyecektir. Sonuç itibariyle kişi bu süreçleri tek tek yaşayacak olsa da, bu işlemlerin yaşandığı zaman dilimi kişiden kişiye değişecektir. Sonuç itibariyle Çingene Büyüsü ne zaman etkisini gösterir? sorusuna en doğru cevabı büyünün doğru yapılıp yapılmaması verecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments