Çingene Büyüsü Neden Yapılır?

Çingene Büyüsü Neden Yapılır? Sorusuna yanıt verebilmek için önce Çingene Büyüleri arasındaki farkı incelememiz gerekiyor. Çingene Büyüsü, maharetli ellerde yapıldığı takdirde kesin sonuç veren büyü özelliği ile nam salmış bir geri döndürme büyüsüdür. Çingene Büyüsü, iyi niyetli ve kötü niyetli olarak ikiye ayrılır. Kötü niyetli Çingene Büyüsü’nü İslam ve Hristiyanlık mensubu medyumlar gerçekleştirmezler. Yazımızda öncelikle oldukça korkunç sonuçlar doğuran kötü niyetli Çingene Büyüsü’nü inceleyeceğiz. Daha sonrasında ise giden sevgiliyi geri getirme için yapılan Çingene Büyüsü’nü inceleyeceğiz.

Kötü Niyetli Çingene Büyüsü Neden Yapılır?

Çingene Büyüsü bir Kara Büyü olarak yapıldığında kul iradesinin dışında kalacak emellerin gerçekleşmesi amaçlanır. Allah’ın rızasından uzaklaşılır. Evli çiftleri ayırma büyüsü ya da diğer bir deyişle ayırma büyüsü amacıyla kullanılabilir. Bunun yanı sıra ölüm kalım meseleleri üzerine son derece insanlık dışı amaçlarla da bu büyü yaptırılabiliyor. Bu büyünün etkilerinin bütün kara büyülerde olduğu gibi son derece istenmeyen sonuçları olacağını bilmelisiniz. Bu büyünün etkisine girmiş olan kişinin karakteri 180 derece değişebilir. Bir aşık etme büyüsü olarak bu işleme kurban edilmiş olan kimseler çoğunlukla aşkından intihar etme ya da akli dengelerini yitirme eğilimi gösterirler. Maddi kıskançlıklarla bu büyüye esir edilmiş kimseler ise hem varlıklarını hem de para kazanma isteklerini kaybedecek, sefalet içinde yaşam savaşı vermek zorunda kalacaklardır. 


Çingene Büyüsü Neden Yapılır? Medyum Emrullah Abla WhatsApp +905426144193

Özetle ifade edecek olursak, Çingene Büyüsü kötü amaçlarla yapıldığında kişinin kendi iradesine giren ve onu emellerinize ulaşma adına tanınmayacak hale getiren bir büyüdür. İslami ve Hristiyan ilminden yararlanan hocalar bu büyüyü yapmayı kesinlikle reddeder. Karanlık Çingene Büyüsü’nü yalnızca cadılık yapan Çingene Kadınları yapar. Dinsiz yaşayan, dünya hayatını yalnızca güç elde etmek için kullanan bu kimselerden kaçınmakta fayda vardır. 

İyi Niyetle Çingene Büyüsü Neden Yapılır?

Yazımızın ikinci kısmında bağlama büyüsüaşk büyüsümuhabbet büyüsügeri döndürme büyüsü ve koruma büyüsü şekillerinde yapılan Çingene Büyüsü’nü inceleyeceğiz. İlkinin aksine kişinin özgür iradesine tecavüz etmeyen bu işlem tam anlamıyla bir geri döndürme büyüsüdür.

Çingene Büyüsü’nün etkileri, Emrullah Abla’mızın da anlattığı şekilde hemen kendisini göstermeye başlayacaktır. Bu süreci daha kolay takip edebilmeniz adına sizler için bu büyünün gelişim sürecini madde madde sıraladık.

  1. İyi niyetle Çingene Büyüsü’nün ilk etkisi kişinin iç dünyasında kendini gösterir. Geri döndürme büyüsü olarak da yapılan Çingene Büyüsü’nün etkisi altına girmiş kişiler, kısa zamanda efsunlanacaklardır. Büyünün tesiri altında olan kişi, ilk zamanlarda sürekli sesinizi duyar gibi olur.
  2. İkinci aşamada kişi sürekli sizi rüyalarında görmeye başlayacaktır. Kişi her sabah kalktığında yanında sizi aramaya başlayacaktır. İçinden “Ah, eşim burada olsaydı…” diye geçirdiği çok olacaktır. 
  3. İyi niyetle yapılan Çingene Büyüsü kişinin kendi iradesine müdahalede bulunmadığı için bu süreç kişinin ayrılıkta ne kadar ısrarcı olduğuna bağlı olarak değişebilir. Ancak sonuç değişmeyecektir. Kişi ne kadar kesin bir şekilde ayrılmış olursa olsun, eğer kalbinin sesini dinleyebilecek kadar bir kalbe sahipse sizinle iletişime geçmek isteyecektir.
  4. Dördüncü aşamada kişi halen sizinle iletişim kurmamış ise de, örneğin sosyal medyada üstü kapalı şekillerde size mesajlar vermeye başlayabilir. Kişi ailesi ve en yakınlarıyla sizden konuşmaya başlar.
  5. Bu nokta, mutlu sondan önce işlemin vereceği sonucun uzun sürmesi adına yaşanan son dönemeçtir. Bu aşamada kişi size karşı yaptığı hataların tek tek farkına varacak, etrafından aldığı görüşlerle de pişmanlığı her geçen gün kat kat artacaktır.
  6. En son altıncı aşamada, kişi size yaşattıklarından bin pişman şekilde ayaklarınıza kapanacak ve sizi tekrar terketmemek üzere yanınıza dönmek isteyecektir.

Özetleyecek olursak…

Bütün bu süreçler genel itibariyle herkeste bu şekilde gerçekleşse de, kişinin üzerinde farklı büyülerin tesirinin olması bu süreci uzatabilir. Bu büyü rahmani bir işlem olduğundan dolayı, kişinin özgür iradesine müdahale etmeyecektir. Sonuç itibariyle kişi bu süreçleri tek tek yaşayacak olsa da, bu işlemlerin yaşandığı zaman dilimi kişiden kişiye değişecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments