Kimler Çingene Büyüsü Yapabilir?

Kimler Çingene Büyüsü Yapabilir sorusuna cevap aradığınızı duyar gibiyiz. Sizlerin bu ihtiyacını karşılayabilmek adına gerek eşleri ayırmak için Çingene Büyüsü ve buna benzer düşmanca kara büyüleri kimlerin yapabileceğini yazdık. Bunun yanısıra, rahmani bir işlem olan geri döndürme için Çingene Büyüsü‘nü kimlerin yapabileceğini araştırdık.

Çingeneler de bütün milletler gibi yurtlarını terk ederken kabilelere ayrılmışlardır. Bu kabilelerden bazıları İslamı, bazıları Hristiyanlığı benimsemişlerdir. İsimleri bile belirsiz bazı kabileler ise herhangi bir dine mensup kalmamışlardır. Dünya hayatında hep dışlanmış ve itilmiş olan bu kimseler yüzyıllardır kanun tanımadan yaşarlar. Müzisyenlik, falcılık gibi işler yerine hırsızlık ve fuhuş gibi günah sayılan meslekler tutan bu kimseler Şeytani Çingene Büyüsü’nde uzmandırlar. Rahmani Çingene Büyüsü ise, medyumun dinine bağlı olarak İslami ya da Hristiyan vefkleriyle desteklenebilir. 


Kimler Çingene Büyüsü Yapabilir? Medyum Emrullah Abla +905426144193

Çingene Büyüsü’nün tam olarak nasıl yapıldığı asırlardır sır gibi saklanır. Her kabileden gelen medyumun farklı yöntemleri olabilir. Yine de Çingene Büyüsü’nün yapılışında bazı temel kurallar olduğundan bahsetmek mümkündür. Büyüyü yapacak kişinin ana ya da baba yoluyla daha önce yaşamış büyük bir Çingene cadısının soyundan gelmesi gerekir. Bütün Çingeneler Çingene Büyüsü yapacak yeteğene sahip değillerdir. Bu büyüyü yapacak kişiler henüz çocuk yaşta maharetlerini belli ederler. Bu tür çocukların olduğu ailelerde genel olarak her üyenin öngörüsü yüksek olur, avuç içinize bakarak size hayatınızı anlatabilirler. Bu nedenlerden ötürü Kimler Çingene Büyüsü Yapabilir? yeterli bir soru değildir. Bu sorunun cevabı hangi Çingene Büyüsü‘nden bahsedildiğine bağlıdır.

Kötü Niyetle Kimler Çingene Büyüsü Yapabilir?

Çingene Büyüsü’nün kötü emellere hizmet eden bir türü olan bu işlem yüzyıllardır korku salmıştır. Bu büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmelisiniz. Gerçekten zarar vermek istediğiniz bir düşmana yöneltilecek kötü niyetli Çingene Büyüsü, çok vahim sonuçlara gebedir. Yalnızca Çingene Kanı taşıyanlara zarar vermeyen bu büyü, herkes için çok ciddi bir tehlike teşkil ediyor. Çünkü Çingene Büyüsü’nü yapabilen medyum hocalar da bozabilenler de çok azdır. 

Özgür iradeye müdahele amaçlayan yapılan Çingene Büyüsü, yalnızca kan adağıyla yapılır. Bu büyüde, çingene soyundan gelen ve dinsiz bir kadının kanı kullanılır. Bunun sebebi Müslüman ve Hristiyan medyumların kötü niyetle Çingene Büyüsü yapmak istememelerinden kaynaklanır. Bu büyünün hem yapımında, hem de bozulma aşamasında Çingene Kanı kullanılması şarttır.


Kimler Çingene Büyüsü Yapabilir? Medyum Emrullah Abla +905426144193

Sarsıcı etkilere sahip olabilen bu büyü, kara büyüler sınıfındandır. Bu nedenle kara büyü yapmayan medyumlar bu büyüyü yapmayı kabul etmeyeceklerdir. Hem yapan, hem yaptıran hem de hedef alınan kişinin ruhunda derin yaralar açacak bu büyüden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. 

İslami ve Hristiyan ilminden yararlanan hocalar bu büyüyü yapmayı kesinlikle reddeder. Karanlık Çingene Büyüsü’nü yalnızca cadılık yapan Çingene Kadınları yapar. Dinsiz yaşayan, dünya hayatını yalnızca güç elde etmek için kullanan bu kimselerden kaçınmakta fayda vardır. Çingene Büyüsü konusunda nam salmış medyumlardan olan Medyum Emrullah Abla’mız, sizlere hatırlatmak istiyor:

“Çingene Büyüsü iki kollu bir büyüdür. Bir kolu dipte bir kolu göktedir. Kara büyüyü zamanında göçebe gezen Çingene kadınları ya kıskançlıktan ya da kendilerini savunmak için yapmışlar. Benim genlerimde de yapan kadınlar olduğundan eminim, bazı geceler kabuslarımda yaptığımı görüyorum. Ancak benim atalarıma gelin gelen Çingene hanımefendi (ki annemin annesi, yani ninemdir) gibi İslamı benimseyen yahut Hristiyan olan kadınlara bu büyü yasaktır. Biz Çingene Büyüsü’nü ancak iyi niyetlerle yaparız. Benim adım çıkmış biraz bu konuda, yıllardır isterler bu kanlı Çingene Büyüsü’nü. Herkes bilsin ki ben Şeytani Çingene Büyüsü’nü yapmıyorum, yapan da zaten lanetlenmiştir.”

Geri Döndürme İçin Çingene Büyüsü’nü Kimler Yapabilir?

Çingeneler yurtlarını terk ederken kabilelere ayrılmışlardır. Bu kabilelerden bazıları İslamı, bazıları Hristiyanlığı benimsemişlerdir. Maalesef sosyal hayattan hep dışlanmış ve itilmiş olan bu kimseler yüzyıllardır kanun tanımadan yaşamak mecburiyetinde bırakılmıştır. Yine de insanlığa ve mutluluğa dair en güzel ahengi yaklayabilmiş, kendilerinden refah adına örnek alınması gereken çok özellikleri olan ender azınlıklardan biridir. Müzisyenlik, falcılık ve büyücülük Çingene Kültürü’nün insanlığa armağını ve mirasıdır.

Büyüyü yapacak kişinin ana ya da baba yoluyla daha önce yaşamış büyük bir Çingene Cadısı’nın soyundan gelmesi gerekir. Bütün Çingeneler Çingene Büyüsü yapacak yeteğene sahip değillerdir. Bu büyüyü yapacak kişiler henüz çocuk yaşta maharetlerini belli ederler. Bu tür çocukların olduğu aileler de genel olarak her üyenin öngörüsü yüksek olur, avuç içinize bakarak size hayatınızı anlatabilirler ve söyledikleri ile sizi dehşete düşürebilirler.


Kimler Çingene Büyüsü Yapabilir? Medyum Emrullah Abla +905426144193

Geri Döndürme İçin Çingene Büyüsü’nde uzman Medyum Emrullah Abla Anlatıyor:

Çingene Büyüsü konusunda 35 yıllık tecrübesinin yanısıra aile geleneklerini de yaşatan Medyum Emrullah Abla’mız, bu büyü ile ilgili bir tecrübesini şöyle aktarıyor:

“Çingene Büyüsü’nün kötüsü çok kötüdür ama iyisi de ne yuvaları kurtarmıştır. Sahip olduğum yeteneğin gün yüzüne çıkmaya başladığından beri evlatlarım bana en çok geri döndürme büyüleri için geldi. Ben de severim yuva yapmayı… Çingene Büyüsü ile çok seveni kavuşturdum. Örneğin henüz genç kızlığımda daha yeni yeni ilim öğrenirken yaşadığım bir tecrübemi sizlere aktarayım. Bizde kendi ailene büyü yaptırmak sümme haşa yasaktır. Ama komşularımız kapımızı çalınca geri çeviremezdik. Aynı sokakta oturduğumuz Seher Ana, rahmet olsun, pek iyi yürekli bir kadındı. Elinde büyüdüm desem yalan olmaz. Aynı bizim gibi o da İstanbul’a göçmen gelmişti, ama İstanbul’un yerlisi bir kuyumcu kalfası ile evlenmişti. Bu Arif Bey’le iki çocukları vardı, biri benim okul arkadaşımdı. Arif Bey kuyumcu kalfasıyken, ustasının dükkanı ona devretmesi üzerine çok zengin oldu. Hatta bizim mahallemizden taşınıp Bakırköy’e yerleştiler. Biz de annemle birlikte onların evine temizliğe giderdik. Para insanları çok değiştiriyor maalesef… Güzeller güzeli Seher Ana’yı gözü görmez oldu.

O zamanlar şimdiki gibi evlilikler üç ay sürmüyor tabii, perişan oldu hanımcağız. Arif Bey her iş çıkışı Kapalıçarşı’dan Sirkeci’ye iner, ordan da Taksim’de yeni yeni açılan pavyonlara gider olmuştu. Kimseyi aşağılamam Allah yukarıda, ancak o yıllarda Taksim’de pek hafif kadın olurdu… Anlayacağınız bizim Arif Bey de bu tuzağa düşmüştü. Arif Bey’in evden ayağı kesilince ben annemi de alıp Seher Ana’nın kapısını çaldım. Ağlaşa ağlaşa Çingene Büyüsü yapmakta karar kıldık. Allah razı olsun, Seher Ana pek sabırlı, pek inançlı bir kadındı. Arif Bey pek de vakit geçmeden pişman oldu, Seher Ana’nın ayaklarına çöküp af diledi. Benim de mahallede ünüm asıl bu olaydan sonra yayıldı diyebilirim. Hatta Seher Ana’m sağolsun, Bakırköylü Hanımlar beni hem fal baktırmaya hem temizliğe çağırır oldular.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments